YOUTUBE YÖNETİMİ NEDİR?

Youtube, kendi markanızı daha büyük bir hale getirmek, internet adresinize daha fazla ziyaretçi çekmek için mükemmel bir platform olarak yer almaktadır. Bununla beraber Youtube reklamlarınızdan ve hizmet tanıtımlarınızdan para kazanabilirsiniz.
Youtube, dünya üzerinde popüler video paylaşım ağı olarak hizmet vermektedir. 2006 yılında Youtube Google tarafından satın alınmıştır. Google’ın bünyesinde hala dünyanın en geniş video paylaşım servisi olarak bilinen YouTube pek çok farklı konuda video barındırmaktadır.
 
YOUTUBE YÖNETİMİ NEDEN YAPILIR

Günümüzde en çok ziyaret edilen video izleme platformu olması nedeniyle daha etkin bir tanıtım oluşturmak amacıyla Youtube yönetimi yapılmaktadır.

YOUTUBE YÖNETİMİ FAYDASI

Youtube yönetimi sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Bu da işinizi ve gelirinizi kısa sürede artırmanız anlamına gelmektedir.

YOUTUBE YÖNETİMİ ÇALIŞMA SONUCU

İşletmenizin veya kurumunuzun insanlar tarafından daha fazla tanınması mümkün olacaktır. Böylelikle sadece maddi anlamda değil prestij bağlamında da büyük bir ilerleme yakalanacaktır.

SEKTÖR ANALİZİ

Kanalınıza gönderilen düzenli içerik üzerinden organik büyüme oluşturmaya çalışıyoruz ve sektörünüzü analiz ediyoruz.

İZLEYİCİ ARAŞTIRMASI

Kullanıcılarınızla etkileşim oluşturmak, kitlenizin markanızla bağlantılı olarak pozitif bir güçlendirme ile bağlı kalmasını sağlıyoruz.

KANAL DÜZENİ

Ücretli fırsatlar, videodan önce gösterilen veya video içinde gösterilen reklamlar ve alakalı videolarda öncelikli yerleşimler şeklinde değerlendirme ile birlikte takibi yapılmaktadır.

REKLAM OPTİMİZASYONU

İletiniz, potansiyel müşteri adayları oluşturma ve bunları dönüştürme konusunda mümkün olan en iyi şansı elde etmek için hedeflediğiniz kitleye göre belirlenir.

ETKİLEYİCİ SOSYAL TANITIM

Platformunuzdaki önemli içerik oluşturuculara, markanızı övmek, benzersiz ve ilgi çekici içeriklerle sizinle birlikte çalışmaları için ulaşıyoruz.

RAPORLAMA

Özel raporunuz, YouTube’da nerede olmanız gerektiğini ve olması gereken konuma ne kadar yaklaştığınız konusunda bilgileri içermektedir.