Yandex Reklamları

Yandex arama motoru ülkemizde sık bir şekilde kullanılmadığı için Yandex reklamları da yeteri kadar bilinmemektedir. Ancak reklamlarının maliyetinin bir hayli uygun olması ve bu alana yatırım yapan kişi sayısının da az olması sebebiyle Yandex reklamları son derece stratejik bir öneme sahiptir. Özellikle giderek ülkemizde daha da popüler olması bu reklamların önemini de bir kez daha ortaya çıkarmaktadır.

Ayrıca aynı Google reklamlarında olduğu gibi kişilerin ilgi alanlarına göre reklamların karşılarına çıkması mümkündür. Bunun da ötesinde gösterime değil tıklanma başına ücret ödeniyor olması da geri dönüşüm oranınızın bir hayli yüksek olmasına katkı sunacaktır.

YANDEX REKLAMLARI SÜREÇLERİ

HEDEF KİTLE
Yandex reklamları ile arama motoru reklam çalışmalarında hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilir ve ziyaret dönüşüm oranlarınız arttırarak, satış hacminizi genişletebilirsiniz.
BÜTÇE AVANTAJI

Yandex üzerinden yayınlayacağınız reklam kampanyalarınızda, reklamınız görüntülüğünde
değil, kullanıcılar tarafından reklamınıza tıklandığında ödeme yapmanın avantajından
faydalanın.

REKLAMLARINIZIN ETKİSİNİ KOLAYCA ÖLÇÜMLEYİN

Yandex üzerinden yaptığınız reklam çalışmalarının ne kadar ziyaretçi çektiğini istediğiniz her zaman sistem üzerinden öğrenebilirsiniz.

YANDEX REKLAMI ÇALIŞMA SONUCU

Yandex reklamları hizmeti sonucunda da yandex kullanan kişiler tarafından firmanın ve ürünlerin tanınması ve hedef kitleye tam anlamıyla ulaşılması sağlanmaktadır.